traffic-sign

جداکننده ترافیکی

جداکننده-ترافیکی

جداکننده ترافیکی

جداکننده ترافیکی از جمله تجهیزات ترافیکی است که در فضاهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.

این محصول تولید داخل کشور بوده و جنس آن پلاستیکی و از نوع سازگار با محیط زیست و قابل بازیافت می باشد.

جداکننده برای مواقعی که محدودیت در زمان و مکان وجود دارد بسیار مناسب و ایده ال است و برای تعیین حریم راه و جدا کردن مسیر مورد استفاده قرار می گیرد.

چداکننده ترافیکی از قطعات پلاستیکی تشکیل گردیده است و می تواند به صورت موقتی و دائمی فیکس شود.

از این محصول در پارکینگ ها ، خیابان ها و پارک ها و تمامی مکان هایی که نیاز به قسمت بندی محوطه است ، استفاده می شود.

جداکننده با دو عدد رول بولت و به سادگی بر روی آسفالت و یا هر سطح محکم و صاف قابل نصب می باشد.

جداکننده با رنگ زرد به طول ۵۰ سانتی متر و یک متر ارائه می گردد و با توجه به کیفیت خوب آن ، دارای ثبات رنگ به مدت طولانی می باشد.

به دلیل اینکه قسمت داخلی بدنه اصلی جداکننده ، دارای یک ساختار نامسطح است ، احتمال شکستگی و آسیب دیدگی کف آن وجود ندارد. این محصول همچنین از ضربه مستقیم جلوگیری می نماید.

بر روی هر یک از جداکننده ها می توان از یک عدد استوانه ایمنی شبرنگ دار به جهت بازتاب نور و جلوگیری از غافلگیر شدن احتمالی رانندگان در شب استفاده نمود.

جداکننده دارای قطعه ابتدا و انتها نیز می باشد که به صورت جداگانه به فروش می رسد.

جهت تهیه این محصول در محل مورد نظرتان با همکاران فروش تجهیزات ایمنی پارس در ارتباط باشید.

طناب کار در ارتفاع

طناب کار در ارتفاع:

طناب یکی از اصلی ترین ابزار در صنعت کار در ارتفاع به شمار می رود.

طناب ها از دو نوع پویا (دینامیک یا قابل کشش) و ایستا (غیر قابل کشش یا استاتیک) تشکیل شده اند که تفاوت آن ها در عکس العملشان لحظه وقوع سقوط فرد می باشد.

طناب های پویا هنگام سقوط حالت ارتجاعی دارد و طول آن ها افزایش می یابد که باعث می شود ضربه وارد شده به کوهنورد کاهش یابد و این خاصیت برای زمان هایی که احتمال سقوط بیشتر است کاربرد دارد.

طناب های ایستا فاقد خاصیت کششی هستند و صعود و فرود هر دو بر روی طناب انجام می گیرد و بهترین انتخاب برای صنعت کار در ارتفاع با روش دسترسی با طناب می باشد.

اجزای طناب:

  • هسته از قرار گرفتن تارهای باریک و بلند یک پارچه به صورت یک دسته و کنار هم گذاشتن چند دسته ، هسته طناب تشکیل می شود. رنگ هسته سفید می باشد در یک رشته طناب ۱۱ میلیمتری حدود ۵۰۰۰ تار باریک و یکپارچه وجود دارد.
  • پوسته یک رشته طناب ۱۱ میلیمتری از حدود ۳۰۰۰ نخ باریک و بلند یکپارچه تشکیل شده است که بعد از تشکیل هسته ماشین های نساجی آن را با الگوی بافت از قبل تعیین شده به دور هسته می بافد. پوسته نقش کمی در تحمل بار را دارد ، عمده وزن بار بر روی هسته می باشد. پوسته بیشتر نقش حفاظت از هسته را دارد.

طناب ابریشمی:

طناب های ابریشمی تولید شده از الیاف P.P پروپلین از نوع مولتی فلامنت ، در نوع بافت ۳ تا ۴ رشته ای به هم تابیده شده معمولی و نوع ۸ تا ۱۲ رشته گیس بافت. قابل ارائه از سایز ۶ الی ۲۸ در متراژهای متفاوت.

برخی از مزایا:

  • وزن کمتر در مقایسه با سایر طناب ها
  • مقاومت بیشتر در مقابل اشعه فرابنفش
  • عدم صدمه و آسیب به موجودات زنده
  • عدم ایجاد اختلال در کار گره زنی
  • مطلقاً کش نمی آید و پرز ندارد
  • عدم جذب آب یا رطوبت
  • مقاوم در برابر اسید و قلیا و غیر قابل اشتعال
  • ضریب استحکام بالا در مقابل پارگی

https://www.instagram.com/parssafety_com/

وایر گریپ چیست؟

متوقف کننده سقوط طنابی

در حقیقت اسم صحیح این سیستم (وایر گریپ) متوقف کننده سقوط می باشد که به اشتباه جلوگیری از سقوط اطلاق می شود.

در بسیاری از صنایع و موقعیت های کاری ، تکنسین ها و کارگران در حال عبور و کار در فضایی هستند که تمامی وزنشان و یا بخشی از وزن نفر بر روی پاها و سازه اعمال می گردد و احتمال سقوط وجود دارد.

در این موقعیت می بایست از سیتم لایف لاین جلوگیری از سقوط و یا لایف لاین موقعیت گیری بهره مند گردید ، جلوگیری از سقوط مهمترین بخش کار در ارتفاع می باشد.

یکی از بهترین ابزار های جلوگیری از سقوط وایر گریپ می باشد. این سیستم به صورت مستقل برای استفاده با طناب های ایمنی استاندارد با قطر ۱۲ میلیمتر ساخته شده است.

مناسب ترین قطر و طول طناب برای استفاده با این سیستم ، طناب ۱۲ میلیمتری مدل AC200 با طول های مختلف می باشد.

سیستم ترمز یاد شده تحت استاندارد CE:EN353-2 و مطابق با استاندارد بین المللی EN & CE تولید شده این محصول ساخت شرکت Haru و محصولی از کشور تایوان می باشد.

این محصول از مهمترین و کاربردی ترین محصولات حفاظت از سقوط می باشد ، جهت تهیه این محصول و اطلاع از قیمت آن با مشاوران فنی ما در فروشگاه ایمنی پارس در ارتباط باشید.

پتوی ضد حریق

پتوی ضد حریق:

ساخته شده از منسوجات مخصوص از جنس فایبر گلاس (بدون آزبست و ایجاد حساسیت پوستی ) که معمولا در سایز ( ۱/۲ و ۱/۸ mm ) عرضه می شود.

پتوهای نسوز ابزاری امنیتی است که برای خاموش کردن آتش و از بین بردن آن در نقطه شروع طراحی و تولید شده است.

این پتوهای ضد حریق شامل ورقه هایی مقاوم است که در برابر آتش مقاوم هستند و بر روی آن ها قرار می گیرند تا آتش را خفه کند.

می توان از آن ها در کنار کپسول های آتش نشانی به عنوان یک مکمل کمک گرفت. همچنین این پتوها غیر قابل اشتعال بوده و تا دمای ۹۰۰ درجه قابل استفاده است.

در حریق های کوچک با خفه کردن آتش و جلوگیری از رسیدن اکسیژن به آتش ، آن را خاموش می کند.

به خاطر سادگی و آسانی استفاده از آن ، یک پتوی نسوز برای افرادی که در استفاده از کپسول های آتش نشانی بی تجربه هستند می تواند بهترین انتخاب باشد.

این پتوها به شکل عمودی در مکان های مخصوصی قرار می گیرند تا بتوان از آن ها به سریع ترین شکل ممکن استفاده کرد و با بیرون کشیدن آن ها دو انداختن روی فردی که لباسش دچار حریق شده ، فرد را نجات داد.

برای خرید پتوی ضد حریق و اطلاع از قیمت این محصول می توانید با مشاوران ما در فروشگاه ایمنی پارس تماس حاصل نمایید و محصول را خریداری کنید.